Ronin ka korraks teiste paaride voodisse

Tahtsin eile kirjutada tegelikult sellest, aga migreen sai mu kätte ja kuna täna ikka hingel, eks siis lobisen nüüd :) Mu jutuke on mingitpidi ajendatud Printsessi postitusest alastimagamise teemal. Ma ei keskendukski niivõrd alasusele, vaid kogu kupatusele. Kommentaaridest tuli ka välja paar asja, mis mul kripeldanud juba ammu. Võib-olla kui olen oma kaaslasega üle 10 aasta koos olnud, räägin ka teist juttu, samas…. ma ei näe põhjust miks peaks.

Printsessi jutukese kommentaarides tuli välja see kahe teki teema. Pole küll minu asi onju, ometi piinab see mind juba AASTAID! Ma isegi ei mõelnud sellisele asjale varem, sest.. miks peaks keegi eraldi tekkidega magama ühes voodis? Märgin siis ära, et mu jutt käibki päris paaridest, mitte võõra inimesega võõras kohas võõraste inimestega tuba jagades jne jne jne. Ehk siis selline tavaline argiöine magamine, mitte sada eriolukorda. Kuniks siis üks mu hea tuttav, üldse mitte vana, minuealine, rääkis, et ah nemad juba nii kaua koos olnud, et magavad ammu eraldi tekkidega. Mida? Mida see annab? Kui tahaks kaisutada siis… saaks kokku kahe teki vahel? Või ongi kaisutamine jumala out? Et oleme viis aastat koos ja peale seda ununegu kogu kaisutamine? Või siis on graafik? Et sel ajal ja nii kaua käib kaisutamine, siis tuleb uni peale ja igaüks kobib oma nurka oma tekiga? Muust toimetamisest rääkimata eksole.. Kas kaugeks ei jää niimoodi? Ja mina ei tea.. Need jutud et üks on külmavares ja teine nagu radiaator ja tahaks vaid jahutust…Meilgi selliseid perioode olnud ja ma olen lihtsalt võtnud ühisteki peale teise teki enda poolele. Või siis olen ma mingi veidrik, et võin ühise koosolemise nautimiseks harjuda ka erinevate tekkidega.. Mine sa tea..

Ulmelai voodi. Võib-olla inimestele ei meeldi siis kaisus magada, ma ei tea ju.. Endiselt minu jaoks tekitab ja säilitab kaisutamine lähedustunnet täiega. Eks see ongi nagu nõiaring kohati. Harjud lahus hoidma end, samas siis polegi tahtmist lähemale pugeda ja nii ta läheb. Mitte kõigil muidugi, aga no…. Päris vastu vaielda ka ei saa ju kui võtta lihtsalt laias laastus asja? Kaalusime pikalt kas osta 140cm või 120cm voodi omal ajal. JAH! Maksimum, mis üldse kõnealla tuli oli 160cm. Otsustasime 140 kasuks, niimoodi igaks juhuks. Isegi rasedana ei kukkunud keegi kuhugi sealt. Ajutiselt saime isegi 8 raseduskuu ajal 90cm voodis hakkama!!! Minestage nüüd :D Vahel vaatan meie voodit ja mõtlen, et osadel on voodi sama lai ka kui meieoma pikkus.. Mida nad teevad seal?? Vahel selles meiegi “minivoodis” öösel mõtlen, et appi kuhu Ta läinud on, ta lihtsalt keeranud end rohkem ääre poole. Ma ei mõista..

Ju siis on need tõekspidamised erinevad.. Osadel on need arusaamad, et “minul peab olema hea ja ma tahan sellist tekki, mis m u l l e meeldib ja ma tahan seda o m a voodinurgas”. Ma sedasorti, et “meil peab hea olema. Kui üks tahab ühte ja teine teist, siis kindlasti leiame kolmanda, mis meeldib mõlemale”. Eks oma õigus mõlemal ja tihti teist ei mõisteta, rääkimata siis neist miljonist aspektist, mis erandolukordades kellelgi tulla võivad. Ma pigem lahkan oma enda kogemust ja näideteks oma peas võtsin paar tuttavat inimest, kellel nagu pole neid aspekte.. Jah, eks nad ise teavad, mis nad teevad, aga ma ei saa aru miks. Minu loll loogika on see, et terve normaalne paar turvalises keskkonnas magabki kaisus, pigem riieteta, ühe teki all. Mis lastesse puutub, siis.. kasvatus. Ükski laps ei hakka lampi vaatama wtf veidrikud, kui ta on terve elu nii harjunud. Paljude perede lapsed magavad ka alasti ja nad ei tule selle pealegi, et see imelik peaks olema.Miks mitte? Ja see voodisse kaissuronimine.. No jumala edukalt saab hoida öösärki/boksereid käeulatuses, et kui laps tulebki, siis saab kiirelt miskit selga tõmmata. Just saying..

funny-cats-sleeping-together-bed

-ZR

4 kommentaari “Ronin ka korraks teiste paaride voodisse

  1. No palav on ju kaisus magada! mees on liiga kuum – viis mintsa kaisus ja nahk läheb higiseks. Ja mulle meeldib, kui öösel on mingi t- särk seljas, muidu õlgadel hakkab jahe. Kord kuum, kord külm, sada häda mul 😊.

    • Mul on pigem külm öösel (ja olen ise ka jahedam siis) ja Tal palav (ja on jumala kuum) ja siis ongi selline tiimitöö, et mõlemal on paras kokku :D ma saan sooja ja Ta jahutust. See vist ongi mingi üldisem teema, et mehed on tulised (ja naised jahedamad) niipalju kui olen tuttavaid ka kuulnud sel teemal rääkimas

  2. Meie vaatame õhtuti telekat kaisus.. siis kui tuleb magamamineku aeg, siis musutame-kallistame ära ja head ööd, keerame üksteisele selja.. minule ja ka temale meeldib magada külje peal ja jalad suht üle voodiääre :D. Kaisus saime magada alguses, nüüd ei suuda mina kuidagi uinuda ja tal väsib käsi ära ja ebamugav, sest talle meeldib teise külje peal magada. Räägitakse ja et intiimsust siis pole ja lahku kasvanud paar aga meile see sobib ja tihti oleme hommikuks ikkagi teineteise kaisus. Minu arust ei ole selles midagi imelikku :). Ja magada eelistan ikka alasti, palju mugavam :). Ja need paarid, kes suudavad kaisus magada, ilma et palav hakkaks, palun väga, mul hea meel, kui keegi suudab :D.

    • Mul kaisus unekiirtee :D niipea kui see käsi minust üle läheb, ma magan ka :D palavuse kohta vastasin eelnevale kommentaarile, ei hakka kordama, aga meil õnneks see toimib jah :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s